Wieczór panieński w SPA – nasza wspaniała historia

Zbliżał się mój długo wyczekiwany dzień. Przygotowania do ślubu szły pełną parą, jestem perfekcjonistką, dlatego wpadłam na pomysł i chciała zorganizować dla dziewczyn wieczór panieński w SPA.

Ddo wszystkich szczegółów przywiązywałam bardzo dużą uwagę. Wszystko miało być idealnie, goście mieli się świetnie bawić, mieli być zachwyceni ilością atrakcji, jakie dla nich szykowałam, mieli zapamiętać mój ślub i wesele, jako najwspanialsze na jakim byli.

Dlaczego akurat Wieczór Panieński w SPA?

Oczywiście ten wyjątkowy dzień nie może się odbyć bez cudownego wieczoru panieńskiego, podczas którego z moimi przyjaciółkami miałam się na prawdę zrelaksować, odpocząć od codziennych zawirowań, wywołanych przygotowaniami i naładować akumulatory. Nie planowałyśmy wyjścia na żadna dyskotekę, bo jakoś nas to nie kręciło, chciałyśmy wyjątkowo spędzić ten wieczór.

Początkowo nie miałyśmy pomysłu, wiedziałyśmy tylko, że chcemy, aby tematem przewodnim były Hawaje. Zaczęła się intensywna burza mózgów. Stwierdziłam, że poszukam pomysłów w sieci.

Miejsce na Wieczór Panieński w SPA

Dziewczynom bardzo spodobał się pomysł na wieczór w spa

Polecało go wiele internautek. Szybko wpisałam więc w wyszukiwarkę hasło: „spa w okolicy Warszawy”. Wyświetliło się kilkadziesiąt, jak nie więcej pozycji. Jak pośród tylu znaleźć tą jedną i wyjątkową ofertę w dobrej i przystępnej cenie. Bo jak wiadomo, już sam ślub i wesele dla każdej z nas wiązały się z niemałymi wydatkami. Zaczęłam się więc sugerować opiniami i ocenami, jakie w Internecie mają poszczególne ośrodki. Po dłuższej chwili przeglądania tych ofert, zdecydowałyśmy się na jedna konkretną ofertę.

Opinie ośrodek miał wręcz wspaniałe, wszyscy zachwycali się pakietami, obsługą, wyglądem. Na zdjęciach też wyglądało to wszystko wspaniale, w dodatku mieli świetnie wykonaną stronę www, na prawdę bardzo intuicyjną.

Jak do tego zabrałyśmy się.

Kliknęłam w ikonkę: ” relaks z najbliższymi pakiet”, co było przygotowane chyba specjalnie z myślą właśnie o wieczorach panieńskich. Co było w tym wszystkim wspaniałego, można było wybrać sobie właśnie tematykę takiego wieczoru, wśród wielu do wyboru była: „impreza w stylu hawajskim”. Wiedziałyśmy już, że na pewno wybierzemy ten ośrodek, żadna się nie sprzeciwiała, wręcz przeciwnie, każda już myślami była na tej imprezie i oddawała się chwilom relaksu z kieliszkiem szampana w ręce. Pozostawało tylko wybrać, z jakiego rodzaju zabiegów chcemy skorzystać. Zdecydowałyśmy się oczywiście na kąpiel w jacuzzi, masaże kamieniami, masaże z olejkami, Kasia chciała spróbować masażu gorącą czekoladą, część dziewczyn oczywiście deklarowała chęć skorzystania z maseczek na twarz.

Jako, że jak na prawdziwe kobiety przystało każda chciała z takiego spa wyjść najpiękniejsza na świecie. Naszą uwagę przykuła także oferta: „zabiegi na ciało spa wyszczuplanie zabiegi”. Stwierdziłyśmy, że pojechać do spa i nie skorzystać z tego typu zabiegu, to jak pojechać do Paryża i nie zobaczyć wieży Eiffla. Decyzja została więc podjęta, zabiegi i pakiety zarezerwowałyśmy przez Internet i czekałyśmy na ten konkretny dzień.

Oczywiście, streszczając cały mój wieczór panieński nie mogłam wyobrazić sobie lepszego pomysłu niż pobyt w spa. Wychodząc z ośrodka, czułyśmy się na prawdę dużo piękniejsze, niż kiedy tam wchodziłyśmy. Zrelaksowane i odprężone mogłyśmy wracać do codzienności, a ja mogłam spokojnie czekać na swój wyjątkowy dzień. Jeszcze nie raz, nie dwa wybierzemy się do takiego spa, nie tylko z okazji wieczoru panieńskiego. My kobiety chcemy być piękne nie tylko od święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *